Proč 81 klima

Postaráme se, abyste byli spokojeni. Tady je pár bodů, jak toho dosáhneme.

Kvalitní práce a produkty

Na prvním místě je u nás vždy kvalitně odvedená práce. Chceme, aby vám klimatizace od nás dlouhodobě fungovala a přinášela užitek a pohodu. Nedílnou součástí je také volba spolehlivých klimatizačních jednotek a použitého materiálu. Proto instalujeme pouze jednotky značek Syen a Samsung.

více o klimatizacích

Záruka na klimatizace i práci

Na naše klimatizace a veškeré práce poskytujeme plnou dvouletou záruku. Zajišťujeme také pravidelnou odbornou údržbu, která kromě splnění záručních podmínek také přispívá k delší životnosti a funkčnosti. Naše produkty jsou spolehlivé. Pokud by se Vám v záruce i přesto cokoli pokazilo a bylo nutné čekat na dodání náhradního dílu dodavatelem, vyměníme vám ihned klimatizaci za novou.

více o záruce

Pořádek a důkladný úklid po instalaci

Vzniku nepořádku během instalace a souvisejících pracech nedokážeme úplně zabránit, ale dá se tomu maximálně předejít použitím vhodných postupů a profesionálních nástrojů, kterými jsou všichni naši odborníci vybaveni. Veškeré vzniklé nečistoty po instalaci odklidíme a zajistíme i jejich odvoz.

více o instalaci

Rozložení plateb na více splátek

Naše klimatizace si můžete pořídit i na splátky, můžete tak klimatizace zaplatit průběžně. Spolupracujeme se společnostmi ESSOX a Home Credit a vše zařídíme za vás, Vy pouze podepíšete smlouvu. Pokud využijete některé z našich akčních nabídek, můžete mít klimatizaci na splátky úplně bez navýšení.

více o splátkách

Pojištění

S instalací klimatizací a souvisejícími úkony máme zkušenosti a všechno probíhá hladce. Pro všechny případy jsme ale přece jen pojištěni u Kooperativy na 5 milionů Kč.