Proč 81klima

Dopřejte si tepelnou pohodu při práci i ve volném čase. Budete se cítit lépe...

Je prokázáno, že člověk se cítí nejlépe při okolních teplotách v rozmezí přibližně 21 až 24 stupňů Celsia. Vyšší či nižší teploty pak vyvolávají nepříjemné pocity, které ovlivňují celkovou pohodu člověka.

Pohoda je pro nás při tom důležitá při práci i ve volném čase. V práci nám umožňuje se lépe soustředit, děláme méně chyb a příjemněji komunikujeme s kolegy a zákazníky. Ve volném čase nám naopak umožňuje kvalitně relaxovat a soustředit se plně na to, co nás skutečně baví.

Klimatizace pomáhá dosahovat našich cílů

Pokud se budeme cítit dobře, budeme schopni lépe dosahovat svých cílů a plnit si naše přání. V dnešní době již máme možnost si prostředí přizpůsobit. Děláme to každý den, aniž bychom nad tím dlouze přemýšleli. Obklopujeme se příjemnými lidmi, pořizujeme si dekorace a květiny, používáme barvy, které se nám líbí, nebo se díváme na pěkné obrazy.

Stejným způsobem je možné si přizpůsobit teplotu v místnosti, ve které se právě nacházíme. A to například vhodným výběrem klimatizační jednotky.

Do bytu domu, kanceláře či obchodu

Díky široké paletě klimatizačních jednotek nalezneme vždy takové řešení, které se nejlépe hodí do vašich prostor. Může se jednat o rodinné domy, bytové jednotky, kancelářské prostory, ordinace, obchody či velké komplexy.

Podívejte se na bližší informace o jednotlivých variantách.

Klimatizace domů Klimatizace do práce